HP iPAQ 514 Voice Messenger, czyli wg. HP Polska: Komunikator głosowy iPAQ 514, to poręczny, sprytny i... seksowny Smartphone. Wyposażony w wydajny procesor, szklany wytrzymały wyświetlacz qqvga (176x220), komunikację WLAN i Bluetooth, funkcje sterowania głosem, Windows Mobile 6, pakiet Office Mobile i aparat cyfrowy 1.3 M zapewnia samą przyjemność działania każdego dnia. Pracuje oczywiście w dowolnej sieci GSM w Polsce - obsługuje standardy GSM, GPRS i EDGE. Dodatkowo posiada gniazdo mini USB, slot kart Mini SD, preinstalowany Internet Explorer Mobile, JavaBlend, wyszukiwanie w Internecie, obsługę e-mail, odtwarzanie MP3 i wideo... oj możnaby tak jeszcze długo. Zapraszam do bloga, a po szczegóły odsyłam na stronę HP.


środa, 6 października 2010

Mobilne Gadu Gadu w iPAQach


Czy ktoś z Was instalował już mobilne GG na swoim iPAQu? Czy podzieli się opiniami? Zapraszam do dyskusji ;)

2 komentarze:

Unknown pisze...

a gdzie je można pobrać??mam jeszcze jedno pytanie czy przy połączeniu z siecią wi-fi działa?posiadałem kiedyś gg na moim ipaq-u i nie pracowało z siecią wi-fi pozdrawiam

Anonimowy pisze...

wejdź na stronę mobilne.gadu-gadu.pl/ i pobierz dla Windowsa aplikację. Po zainstalowaniu będziesz miał opcje logowania do internetu...Myślę,żę zadziała. Inna opcja to starter GaduAIR za 5 PLN....i masz GG mobilne za darmo.