HP iPAQ 514 Voice Messenger, czyli wg. HP Polska: Komunikator głosowy iPAQ 514, to poręczny, sprytny i... seksowny Smartphone. Wyposażony w wydajny procesor, szklany wytrzymały wyświetlacz qqvga (176x220), komunikację WLAN i Bluetooth, funkcje sterowania głosem, Windows Mobile 6, pakiet Office Mobile i aparat cyfrowy 1.3 M zapewnia samą przyjemność działania każdego dnia. Pracuje oczywiście w dowolnej sieci GSM w Polsce - obsługuje standardy GSM, GPRS i EDGE. Dodatkowo posiada gniazdo mini USB, slot kart Mini SD, preinstalowany Internet Explorer Mobile, JavaBlend, wyszukiwanie w Internecie, obsługę e-mail, odtwarzanie MP3 i wideo... oj możnaby tak jeszcze długo. Zapraszam do bloga, a po szczegóły odsyłam na stronę HP.


poniedziałek, 8 września 2008

Wakacyjna przerwa

Wszystkich zainteresowanych uprzejmie informuję, iż brak moich nowych wpisów podyktowany jest wakacjami :) Z wojaży do po Europie wracam w październiku i obiecuję opisać kilka ciekawych programów.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

wiec: jestem od kilku tygodni posiadaczem ipqa i mam powazne problemy z WIFI!!
juz chyba od tygodnia mi 'nawiazuje', wiec jezeli ktos wie o co chodzi i zna ten problem i wie jak z tego wybrnąć to bede bardzo wdzieczny. to jedna z najwazniejszych funkcji tego palmtopa i chyba dlatego go kupilem :)
moj mail:
hada10@gazeta.pl