HP iPAQ 514 Voice Messenger, czyli wg. HP Polska: Komunikator głosowy iPAQ 514, to poręczny, sprytny i... seksowny Smartphone. Wyposażony w wydajny procesor, szklany wytrzymały wyświetlacz qqvga (176x220), komunikację WLAN i Bluetooth, funkcje sterowania głosem, Windows Mobile 6, pakiet Office Mobile i aparat cyfrowy 1.3 M zapewnia samą przyjemność działania każdego dnia. Pracuje oczywiście w dowolnej sieci GSM w Polsce - obsługuje standardy GSM, GPRS i EDGE. Dodatkowo posiada gniazdo mini USB, slot kart Mini SD, preinstalowany Internet Explorer Mobile, JavaBlend, wyszukiwanie w Internecie, obsługę e-mail, odtwarzanie MP3 i wideo... oj możnaby tak jeszcze długo. Zapraszam do bloga, a po szczegóły odsyłam na stronę HP.


niedziela, 11 października 2009

Duuużo gier logicznych, zręcznościowych i innych... za friko

Długo nic nowego i ciekawego nie pojawiało się na "rynku" aplikacji dla iPAQ 514. No i wreszcie coś jest - cała masa gier, od logicznych, przez zręcznościowe po strategie i platformówki.
Nie powinienem może zachęcać do ich pobrania, bo są to gry "zcrackowane", ale to już niech każdy z was rozważy sam w swoim własnym sumieniu - ściągać, nie ściągać, używać, nie używać...
Gry można znaleźć na forum PPCWarez, a dokładnie tu. Żeby zaoszczędzić wam klikania i przedzierania się przez każdy z opisów gier osobno (a nie wszystkie działają w rozdzielczoci 176x220) podpowiem, że warto zwrócić uwagę na gry firmy HeroCraft - posty wrzucane przez użytkownika Dasai. Gierki są w wersjach retail lub można je zarejestrować dowolnym kodem. Gry PDAMill i Astraware prawdopodobnie nie będą działać niestety.
Oczywicie możecie spróbować każdej z pozostałych gier zamieszczonych na forum PPCWarez - i w miarę możliwości informujcie nas tutaj które działają, a które nie.

Brak komentarzy: