HP iPAQ 514 Voice Messenger, czyli wg. HP Polska: Komunikator głosowy iPAQ 514, to poręczny, sprytny i... seksowny Smartphone. Wyposażony w wydajny procesor, szklany wytrzymały wyświetlacz qqvga (176x220), komunikację WLAN i Bluetooth, funkcje sterowania głosem, Windows Mobile 6, pakiet Office Mobile i aparat cyfrowy 1.3 M zapewnia samą przyjemność działania każdego dnia. Pracuje oczywiście w dowolnej sieci GSM w Polsce - obsługuje standardy GSM, GPRS i EDGE. Dodatkowo posiada gniazdo mini USB, slot kart Mini SD, preinstalowany Internet Explorer Mobile, JavaBlend, wyszukiwanie w Internecie, obsługę e-mail, odtwarzanie MP3 i wideo... oj możnaby tak jeszcze długo. Zapraszam do bloga, a po szczegóły odsyłam na stronę HP.


środa, 18 listopada 2009

moTweets: aplikacja dla plotkarzy

Ja akurat się w Twittowanie nie wciągnąłem, ale zdaję sobie sprawę, ze wielu z nas aktywnie korzysta z Twittera, śledzi mini blogi i samemu je tworzy. Do obsługi Twittera na smartpfonie bardzo przydatny może być moTweets - aplikacja stworzona specjalnie po to, aby umożliwić tę czynność na platformie Windows Mobile.
moTweets jest bardzo przyjemny w obsłudze, funkcjonalny i ładnie dobrany kolorystycznie. Został wyposażony w wiele funkcji jakie udostępnia sam Twitter: czytanie i publikowanie postów, przeglądanie trendów czy publikowanie zdjęć wykonanych aparatem telefonu.
Aplikację można pobrać np ze strony producenta i jest ona darmowa. A przy okazji można poczytać oficjalnego Twittera HP Polska, którego znalazłem tu: http://twitter.com/hp_polska

» POBIERZ moTweets (strona producenta)

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Witam!
Czy będzie Pan kontynuował dalej bloga?

Anonimowy pisze...

Bardzo fajny blog szkoda że autor już nie poświęca mu czasu! w necie mało jest porządnych stron o HP 514 masz taki mały monopol ;) fajnie się czyta Twoje newsy! Ciągnij to dalej! Pozdrawiam!

ERPE pisze...

Poświęca, ale mniej :) A to dlatego, że niewiele nowego dzieje się w "świecie" aplikacji dla iPAQ 514. Szczerze mówiąc głupio mi jest pisać np. o nowej wersji starej aplikacji, czy o aplikacji, która mnie osobiście nie rajcuje...
Ale postaram się jeszcze chwilę bloga pociągnąć :)
A może są inni chętni, którzy chcieliby się przyłączyć i coś tutaj pisać? Jestem otwarty na propozycje.

Marcin Popko pisze...

Jestem użytkownikiem 514, i być może (tak sądzę) miałbym co nieco do napisania od siebie co w nim odkryłem. Tak więc, jeżeli ERPE byś się zgodził, mogę dołączyć.

ERPE pisze...

~Mesho,
chętnie udostępnię ci możliwość pisania na tym blogu :) Im więcej informacji o 514 tym lepiej.
Skontaktuj się ze mną mailem na erpe@erpe.pol.pl.
dzięki

Blogger pisze...

Ever wanted to get free YouTube Views?
Did you know that you can get these AUTOMATICALLY & TOTALLY FOR FREE by registering on Like 4 Like?

Monika Zawadzka pisze...

Całkiem fajny artykuł.