HP iPAQ 514 Voice Messenger, czyli wg. HP Polska: Komunikator głosowy iPAQ 514, to poręczny, sprytny i... seksowny Smartphone. Wyposażony w wydajny procesor, szklany wytrzymały wyświetlacz qqvga (176x220), komunikację WLAN i Bluetooth, funkcje sterowania głosem, Windows Mobile 6, pakiet Office Mobile i aparat cyfrowy 1.3 M zapewnia samą przyjemność działania każdego dnia. Pracuje oczywiście w dowolnej sieci GSM w Polsce - obsługuje standardy GSM, GPRS i EDGE. Dodatkowo posiada gniazdo mini USB, slot kart Mini SD, preinstalowany Internet Explorer Mobile, JavaBlend, wyszukiwanie w Internecie, obsługę e-mail, odtwarzanie MP3 i wideo... oj możnaby tak jeszcze długo. Zapraszam do bloga, a po szczegóły odsyłam na stronę HP.


wtorek, 17 listopada 2009

The Tool: sprawne narzędzie do...

Natknąłem się niedawno na opisywaną jako kolejny "menadżer plików" aplikację pod frapująco brzmiącą nazwą "The Tool" (czyli Narzędzie). Zainstalowałem i ... jestem pod wrażeniem! Aplikacja jest malutka i bardzo sprawna, nie zatyka pamięci, pracuje jak błyskawica i jest w większości przypadków wystarczająca do podstawowej obsługi 514-ki.
Cóż ona potrafi? Oprócz podstawowych funkcji przeglądania i edycji plików oraz folderów (kasowanie, zmiana nazw, kopiowanie czy przesuwanie) The Tool w przystępny sposób podaje informacje o stanie systemu (naładowanie baterii, zajętość pamięci i kart tzw. storage) i pozwala zarządzać uruchomionymi procesami i aplikacjami (zatrzymanie, właściwości, przejście do, itd).

Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie brak kilku (moim zdaniem) dość potrzebnych funkcji, takich jak możliwość wysyłania plików przez SMS czy bluetooth, operacje na kilku plikach jednocześnie czy tworzenie skrótów. The Tool jest jednak jeszcze w fazie "alfa", więc można się spodziewać że kolejne wydania będą coraz bardziej funkcjonalne. Póki co, warto wypróbować i może zostać z Narzędziem na dłużej, bo zachwyca prostotą i szybkością działania.

» POBIERZ The Tool (strona producenta)

1 komentarz:

Ranking Blogów pisze...

Hej
bardzo spodobał mi się Twój blog. W związku z tym mam dla Ciebie propozycje.
Jeśli chcesz by Twoje notki czytało więcej ludzi, by Twój blog stał się sławny, by był rozpoznawalny w sieci dołącz do
rankingu najlepszych polskich blogów: http://www.sblogi.pl . Dodaj adres swojego bloga do rankingu i umieść w widocznym miejscu na blogu unikalny button dzięki, któremu inni będą mogli na niego głosować! Sblogi.pl to nowa strona lecz odwiedza ją dużo ludzi. Możesz przyczynić się do tego, że będzie ich jeszcze więcej. A więcej ludzi na Sblogi.pl to więcej osób czytających i komentujących Twojego bloga! To także wyższe miejsce Twojego bloga w rankingu!