HP iPAQ 514 Voice Messenger, czyli wg. HP Polska: Komunikator głosowy iPAQ 514, to poręczny, sprytny i... seksowny Smartphone. Wyposażony w wydajny procesor, szklany wytrzymały wyświetlacz qqvga (176x220), komunikację WLAN i Bluetooth, funkcje sterowania głosem, Windows Mobile 6, pakiet Office Mobile i aparat cyfrowy 1.3 M zapewnia samą przyjemność działania każdego dnia. Pracuje oczywiście w dowolnej sieci GSM w Polsce - obsługuje standardy GSM, GPRS i EDGE. Dodatkowo posiada gniazdo mini USB, slot kart Mini SD, preinstalowany Internet Explorer Mobile, JavaBlend, wyszukiwanie w Internecie, obsługę e-mail, odtwarzanie MP3 i wideo... oj możnaby tak jeszcze długo. Zapraszam do bloga, a po szczegóły odsyłam na stronę HP.


niedziela, 15 listopada 2009

Nowa wersja budzika, alarmu, stopera, czyli Chronos v 4.4

Jest już nowa wersja - v4.4 - doskanełego budzika, alarmu i stopera dla smartfonów - aplikacji Chronos firmy Activekitten. Wszystkich, którzy nie wiedzą co to ject Chronos, odsyłam do posta o versji 4.3. W najnowszej wersji poprawiono parę niedoróbek, dodano obsługę Windows Mobile 6.5 i usprawniono pracę z WiFi.
Jak i dotychczas, tak i w wersji 4.4 każdy kto zarejestrował którąkolwiek z poprzednich wersji może zrobić upgrade do v4.4 za darmo - wystarczy wykorzystać wersję demo ze strony producenta. Można też zainstalować "na czysto" wersję Chronos 4.4 ppobierając ją wraz z S/N stąd.


» POBIERZ Chronos v4.4 DEMO (strona producenta)

2 komentarze:

Mateusz pisze...

Hm... chcę się upewnić, czy dobrze zrozumiałem. Mam pobrać wersję demo 4.4 i zainstalować ją (mając już zarejestrowaną wersję) i będzie wszystko cacy?

ERPE pisze...

Dokładnie tak - musisz aplikacja uznaje to jako upgrade i wszystko działa jak należy.