HP iPAQ 514 Voice Messenger, czyli wg. HP Polska: Komunikator głosowy iPAQ 514, to poręczny, sprytny i... seksowny Smartphone. Wyposażony w wydajny procesor, szklany wytrzymały wyświetlacz qqvga (176x220), komunikację WLAN i Bluetooth, funkcje sterowania głosem, Windows Mobile 6, pakiet Office Mobile i aparat cyfrowy 1.3 M zapewnia samą przyjemność działania każdego dnia. Pracuje oczywiście w dowolnej sieci GSM w Polsce - obsługuje standardy GSM, GPRS i EDGE. Dodatkowo posiada gniazdo mini USB, slot kart Mini SD, preinstalowany Internet Explorer Mobile, JavaBlend, wyszukiwanie w Internecie, obsługę e-mail, odtwarzanie MP3 i wideo... oj możnaby tak jeszcze długo. Zapraszam do bloga, a po szczegóły odsyłam na stronę HP.


piątek, 4 czerwca 2010

Elecont Dialer - dzwoń z ekarnu głownego - nowa wersja

O Elecont Dialer(ze) w wersji 1.0.118 pisałem już wcześniej. Świetna sprawa, co tu dużo mówić: dzięki tej aplikacji wybrane kontakty w postaci "foto" są dostępne na ekranie głównym (np. jako pasek) i dzwonienie do nich staje się niebywale łatwe.
Firma Elecont zdaje sobie sprawę, ze to dobry produkt i stale go udoskonala. Niedawno pokazała się kolejna wersja Dialer'a - 1.0.154. Zmian od wersji 1.0.118 jest dużo, nie warto sobie nimi zaprzątać głowy tylko zainstalować najnowszą.
Ważne, aby przed instalacja 1.0.154 odinstalować wersję wcześniejszą (jeśli taka posiadacie) i koniecznie zrestartować iPaqa. Dopiero wtedy zainstalować (i skonfigurować) od nowa wersję 1.0.154.
Aplikacja nie jest droga, jej cena to zaledwie 6,95 USD. Ale bardzo oszczędni mogą spróbować pobrać tę wersję stąd.
Miłego foto-dzwonienia :)

» POBIERZ wersję TRIAL (strona producenta)

Brak komentarzy: