HP iPAQ 514 Voice Messenger, czyli wg. HP Polska: Komunikator głosowy iPAQ 514, to poręczny, sprytny i... seksowny Smartphone. Wyposażony w wydajny procesor, szklany wytrzymały wyświetlacz qqvga (176x220), komunikację WLAN i Bluetooth, funkcje sterowania głosem, Windows Mobile 6, pakiet Office Mobile i aparat cyfrowy 1.3 M zapewnia samą przyjemność działania każdego dnia. Pracuje oczywiście w dowolnej sieci GSM w Polsce - obsługuje standardy GSM, GPRS i EDGE. Dodatkowo posiada gniazdo mini USB, slot kart Mini SD, preinstalowany Internet Explorer Mobile, JavaBlend, wyszukiwanie w Internecie, obsługę e-mail, odtwarzanie MP3 i wideo... oj możnaby tak jeszcze długo. Zapraszam do bloga, a po szczegóły odsyłam na stronę HP.


piątek, 21 maja 2010

F1 i Kubica na 514-kę

Wielkim fanem F1 nie jestem, ale mimo to oglądam właściwie każdy wyścig od 3 sezonów. Wszystko przez Kubicę :)
No i tak dotarłem do aplikacji 'F1 2010', która na bieżąco pozwala w iPAQu przeglądać aktualne wyniki, poczytać o kierowcach, zespołach i bolidach, poznać najlepsze wyniki oraz plany najbliższych wyścigów.
Aplikacja jest darmowa, pracuje w języku polskim i jest bardzo prosta w obsłudze: wystarczy zgrać do iPAQa plik cab, uruchomić i dodatkowo (opcja w menu - automatyczne łączenie przez "Internet") i już cały sezon F1 2010 jest dostępny na ekranie 514-ki, poprzez system zakładek: detale dot. każdego kierowcy i zespołu, trasy wyścigów, wyniki, pole positions, itp. Brakuje chyba tylko filmów wideo...
Żeby było ciekawiej, HP jest sponsorem właśnie teamu Renault, w którym jeździ Robert :)

POBIERZ F1 2010 ze strony producenta (deepweb.nl)
POBIERZ F1 2010 z 4Shared

Brak komentarzy: