HP iPAQ 514 Voice Messenger, czyli wg. HP Polska: Komunikator głosowy iPAQ 514, to poręczny, sprytny i... seksowny Smartphone. Wyposażony w wydajny procesor, szklany wytrzymały wyświetlacz qqvga (176x220), komunikację WLAN i Bluetooth, funkcje sterowania głosem, Windows Mobile 6, pakiet Office Mobile i aparat cyfrowy 1.3 M zapewnia samą przyjemność działania każdego dnia. Pracuje oczywiście w dowolnej sieci GSM w Polsce - obsługuje standardy GSM, GPRS i EDGE. Dodatkowo posiada gniazdo mini USB, slot kart Mini SD, preinstalowany Internet Explorer Mobile, JavaBlend, wyszukiwanie w Internecie, obsługę e-mail, odtwarzanie MP3 i wideo... oj możnaby tak jeszcze długo. Zapraszam do bloga, a po szczegóły odsyłam na stronę HP.


wtorek, 8 kwietnia 2008

Upgrade ROMu do wersji co najmniej 2.05.00

Każdy, kto stał się posiadaczem iPAQa 514 powinien sprawdzić wersję ROMu zainstalowanego w urządzeniu i w razie potrzeby upgrade'ować ją do najnowszej dostępnej (obecnie 2.05.00) wersji. Starsze wersje ROM nie są doskonałe (niestety), co objawia się szybkim i zaskakujacym wyczerpywaniem baterii, kłopotami z obsługą WI-Fi i bluetooth, problemami z zarządzaniem głosem i wieloma innymi błędami. Wersję ROMu można sprawdzić w Ustawienia/AssetViewer/Wersja lub wpisując z klawiatury * # * * 8 3 7 # i naciskając "zieloną słuchawę" (Wersja ROM to 'SW VER').
Uwaga: upgrade ROMu czyści zupełnie pamięć urządzenia (Clear Reset) należy więc przed "operacją" zrobić kopię wszystkich ważnych danych.

» POBIERZ najnowszą wersję ROM (strona HP)

Brak komentarzy: