HP iPAQ 514 Voice Messenger, czyli wg. HP Polska: Komunikator głosowy iPAQ 514, to poręczny, sprytny i... seksowny Smartphone. Wyposażony w wydajny procesor, szklany wytrzymały wyświetlacz qqvga (176x220), komunikację WLAN i Bluetooth, funkcje sterowania głosem, Windows Mobile 6, pakiet Office Mobile i aparat cyfrowy 1.3 M zapewnia samą przyjemność działania każdego dnia. Pracuje oczywiście w dowolnej sieci GSM w Polsce - obsługuje standardy GSM, GPRS i EDGE. Dodatkowo posiada gniazdo mini USB, slot kart Mini SD, preinstalowany Internet Explorer Mobile, JavaBlend, wyszukiwanie w Internecie, obsługę e-mail, odtwarzanie MP3 i wideo... oj możnaby tak jeszcze długo. Zapraszam do bloga, a po szczegóły odsyłam na stronę HP.


niedziela, 29 czerwca 2008

Agenda One: rozbudowany organizer

Agenda One firmy Developer One to narzędzie niezwykle podobne do opisywanego niedawno programu Extreme Agenda. W wielkim skrócie jest to organizer, a więc rozbudowany kalendarz i książka adresowa w jednym. Zarówno wygląd, jak i możliwości nie odbiegają specjalnie od standardu w tej dziedzinie. W kalendarzu można zatem, oprócz tworzenia zadań, także umawiać spotkania, nawet powtarzające się. W odróżnieniu od Extreme Agenda program nie pozwala na zarządzanie projektami, pozwala jednak na zapraszanie na spotkania gości i informowanie ich o miejscu i czasie. Rozbudowany panel konfiguracyjny pozwala dostosować program do własnych potrzeb - poczynając na formatach wyświetlania daty na kolorach tła kończąc. Jakby tego było mało, narzędzie oferuje wsparcie dla motywów (do pobrania ze strony producenta). Przydatnym ustawieniem jest także opcja pozwalająca używać Agendy One jako domyślnego kalendarza i książki adresowej telefonu (Menu -> Opcje -> Wszystkie opcje -> Ustawienia globalne).
Wersja darmowa działa przez 30 dni. Po dokonaniu rejestracji odblokowana zostaje możliwość korzystania z darmowych aktualizacji do nowszych wersji. Program zajmuje 3 MB i dostępny jest w polskiej wersji językowej. Cena jest niestety dość wysoka: około 30 USD.

Autor: Sorrow

Brak komentarzy: