HP iPAQ 514 Voice Messenger, czyli wg. HP Polska: Komunikator głosowy iPAQ 514, to poręczny, sprytny i... seksowny Smartphone. Wyposażony w wydajny procesor, szklany wytrzymały wyświetlacz qqvga (176x220), komunikację WLAN i Bluetooth, funkcje sterowania głosem, Windows Mobile 6, pakiet Office Mobile i aparat cyfrowy 1.3 M zapewnia samą przyjemność działania każdego dnia. Pracuje oczywiście w dowolnej sieci GSM w Polsce - obsługuje standardy GSM, GPRS i EDGE. Dodatkowo posiada gniazdo mini USB, slot kart Mini SD, preinstalowany Internet Explorer Mobile, JavaBlend, wyszukiwanie w Internecie, obsługę e-mail, odtwarzanie MP3 i wideo... oj możnaby tak jeszcze długo. Zapraszam do bloga, a po szczegóły odsyłam na stronę HP.


piątek, 27 czerwca 2008

Chętni do współpracy?

Moje możliwości czasowe znacznie ograniczają ilość postów, które tu publikuję. Dlatego chętnie "podzielę się" z kimś, kto ma dużo zapału, chęci i czasu dostępem do konta na blogu. Jest tyle ciekawych rzeczy działających na 514-ce, których sam nigdy nie opiszę...
Jeśli jest więc ktoś, kto chciałby współtworzyć tego bloga proszę o info w komentarzach. Wymagania (a jakże, są !): testowanie każdej aplikacji na ipaqu przed umieszczeniem posta oraz posługiwanie się poprawną polszczyzną :)

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Witaj, ostatnio nabyłem ten uroczy telefon i jestem na etapie zabawy z programami. Nie mogę obiecać, że będę cokolwiek pisać codziennie, ale raz na jakiś czas na pewno :) Najchętniej podrzucałbym Ci mailem teksty, które wrzucałbyś na bloga. Gdyby pasowała Ci taka forma współpracy, zapraszam na sorrow a_w_kółku unforgiven kropka pl lub w komentarzu, gdyby mail nie dotarł.
Próbka poprawnej polszczyzny i kilka rzeczy o mnie na stronie, do której linkuję w podpisie.
A przy okazji, ten blog przekonał mnie do zakupu hp 514. :)

ERPE pisze...

Cześć,
no i próbowałem odpisać na sorrow a_w_kółku unforgiven kropka pl ale odbiło mi maila... Dziwny komunikat:
"SMTP error from remote mail server after end of data:
host unforgiven.pl [83.14.61.3]: 550 5.7.1 Changing font size in HTML messages IS NOT ALLOWED. Resend the message as plain text"

W każdym razie jestem jak najbardziej za! Pasujesz w każdym calu :)
Nie masz jakiegoś innego maila? Mój to erpe a_w_kółku erpe kropka pol kropka pl.
pozdro

Gilu pisze...

Witaj, Jestem właścicielem ipaq'a już od ponad roku. Testowałem już na nim wiele programów, które mogą zainteresować odwiedzających ten blog. Intesersuje mnie współpraca i współtworzenie tego bloga. Mam nadzieję, że moja polszyczyzna jest w miare poprawna. Proszę o kontakt na gilmaciek@gmail.com

Gabriel pisze...

Witaj mam już od jakiegoś czasu hp i przetestowałem na nim wiele gier i programów uruchomiłem także wiele programów nawigacyjnych w tym automape zamierzam studiować informatykę i chętnie podzielę się informacjami na temat przetestowanych prze zemnie programów. Pozdrawiam

ERPE pisze...

Gabriel,
Super,
Widzę, że zaczyna się robić interesująco - jesteś już 3-cim autorem (poza mną), który chciałby pisac coś na blogu o 514-ce :)
Jestem strasznie ciekawy czy poza uruchomieniem Automapa nadawała się do użytku na nie dotykowym ekranie.

Chętnie dam ci dostęp do bloga - zostaw jakiś adres e-mail bo bez tego nie mogę się z tobą skontatować, ani dać ci dostępu.

Gabriel pisze...

Mój e-mail gabi305@gmail.com lub gg:4068440

Adrian pisze...

super blog
dzięki niemu znalazłem ten fon i wiem coś o nim i czy warto czy nie warto go mieć

kris2828 pisze...

witam! od tygodnia mam hp mam kilka rzeczy które mnie denerwują i nie wiem jak to zmienić : 1-chciałbym gdy ktoś dzwoni do mnie aby był dźwięk i wibracja jednocześnie przez całe połączenie a nie np tylko jedna wibracja i potem sam tylko dzwonek. 2-usatwiłem sobie na dzwonek sms-a utwór mp4 gdy otrzymam sms-a i go odbiorę dzwonek przez dłuższą chwile jeszcze gra nawet gdy zakończę odczytanie wiadomości i zakończę to w procesach to i tak gra :-( wie ktoś jak to pozmieniać???