HP iPAQ 514 Voice Messenger, czyli wg. HP Polska: Komunikator głosowy iPAQ 514, to poręczny, sprytny i... seksowny Smartphone. Wyposażony w wydajny procesor, szklany wytrzymały wyświetlacz qqvga (176x220), komunikację WLAN i Bluetooth, funkcje sterowania głosem, Windows Mobile 6, pakiet Office Mobile i aparat cyfrowy 1.3 M zapewnia samą przyjemność działania każdego dnia. Pracuje oczywiście w dowolnej sieci GSM w Polsce - obsługuje standardy GSM, GPRS i EDGE. Dodatkowo posiada gniazdo mini USB, slot kart Mini SD, preinstalowany Internet Explorer Mobile, JavaBlend, wyszukiwanie w Internecie, obsługę e-mail, odtwarzanie MP3 i wideo... oj możnaby tak jeszcze długo. Zapraszam do bloga, a po szczegóły odsyłam na stronę HP.


wtorek, 6 maja 2008

Blokada klawiszy i wygaszacz ekranu na 100 sposobów

Nie spodziewałem się, że coś takiego istnieje, a co dopiero, że jest za darmo i że działa na smartphonach z wyświetlaczami 176x220 i dodatkowo jest dostępne w języku polskim (świetne tłumaczenie)! Mowa o Automatic Keylock - wszechstronnej i bardzo rozbudowanej aplikacji do blokowania klawiszy, napisanej jeszcze w 2006 roku przez Danny'ego Baumanna.
Główne funkcje Automatic Keylock to: możliwość ustawiania tylko blokady klawiszy lub całego urządzenia niezależnie dla ekranu głównego i aplikacji, konfiguracja kilku profili działania, wyjątki aplikacji czy procesów z zakresu działania keylocka, uruchamianie wygaszacza ekranu wraz z blokadą klawiszy, niezależna konfiguracja poszczególnych linii wygaszacza ekranu: zegar (cyfrowy, analogowy), data, informacje o statusie telefonu (bateria, siła sygnału, profil, itd), nieodebrane połączenia i odebrane smsy, pasek ikon, czy nawet utwór odtwarzany w Windows Media Playerze. Oraz wiele innych "drobiazgów", takich jak wielkość czcionki, kolor tła wygaszacza czy powiadomienia o różnych "wydarzenaich" systemowych. Trudno to wszystko opisać - najlepiej zainstalować i samemu popróbować :)
Na stronie autora - oprócz dokładnych informacji o Automatic Keylock - dostępnych jest jeszcze kilka ciekawych aplikacji dla smartphonów, warto więc tam zajrzeć.

» POBIERZ: Automatic Keylock (CAB, język polski zawarty w instalacji)
» ODWIEDŹ: maniac's smartphone tools (strona autora)

1 komentarz:

Blogger pisze...

Quantum Binary Signals

Get professional trading signals sent to your cell phone daily.

Follow our signals today and profit up to 270% per day.