HP iPAQ 514 Voice Messenger, czyli wg. HP Polska: Komunikator głosowy iPAQ 514, to poręczny, sprytny i... seksowny Smartphone. Wyposażony w wydajny procesor, szklany wytrzymały wyświetlacz qqvga (176x220), komunikację WLAN i Bluetooth, funkcje sterowania głosem, Windows Mobile 6, pakiet Office Mobile i aparat cyfrowy 1.3 M zapewnia samą przyjemność działania każdego dnia. Pracuje oczywiście w dowolnej sieci GSM w Polsce - obsługuje standardy GSM, GPRS i EDGE. Dodatkowo posiada gniazdo mini USB, slot kart Mini SD, preinstalowany Internet Explorer Mobile, JavaBlend, wyszukiwanie w Internecie, obsługę e-mail, odtwarzanie MP3 i wideo... oj możnaby tak jeszcze długo. Zapraszam do bloga, a po szczegóły odsyłam na stronę HP.


środa, 7 maja 2008

Zwinność, spryt i zręczność: paczka gier typu Arcade

Na iPAQu można pograć nie tylko w "statyczne" gry planszowe. Jest dostępna cała masa gier zręcznościowych, tzw Arcade, a wśród nich jest kilka darmowych. 3 z gier tego typu możecie pobrać poniżej w jednej paczce:
- KevTris v2.0 (remake znanego z Windows Tetrisa - spadające z góry klocki trzeba odpowiednio poukładać)
- SPVman v1.0.0.1 (czyli nic innego jak Pacman)
- Jumpy Ball v1.0 (skacząca piłeczka, którą trzeba przeprowadzić przez przesuwającą się szybko planszę, tak aby nie spadła do wody.)

» POBIERZ: Arcade Games Pack

Brak komentarzy: