HP iPAQ 514 Voice Messenger, czyli wg. HP Polska: Komunikator głosowy iPAQ 514, to poręczny, sprytny i... seksowny Smartphone. Wyposażony w wydajny procesor, szklany wytrzymały wyświetlacz qqvga (176x220), komunikację WLAN i Bluetooth, funkcje sterowania głosem, Windows Mobile 6, pakiet Office Mobile i aparat cyfrowy 1.3 M zapewnia samą przyjemność działania każdego dnia. Pracuje oczywiście w dowolnej sieci GSM w Polsce - obsługuje standardy GSM, GPRS i EDGE. Dodatkowo posiada gniazdo mini USB, slot kart Mini SD, preinstalowany Internet Explorer Mobile, JavaBlend, wyszukiwanie w Internecie, obsługę e-mail, odtwarzanie MP3 i wideo... oj możnaby tak jeszcze długo. Zapraszam do bloga, a po szczegóły odsyłam na stronę HP.


czwartek, 8 maja 2008

Darmowe gry: Next Element, Samulos i Bubble

Proponuję kolejne 3 gry - wszystkie Free - rozrywki przecież nigdy dość :)

Next Element:

gra logiczna firmy Zielok (Mirosław Zieliński :) , której celem jest wyczyszczenie wszystkich pól na planszy. Kilkadziesiąt plansz do przejścia i zwiększający się poziom trudności w miarę postępów w grze.


» POBIERZ: Next Element (strona autora)Samulos:

Gra podobna w swoich założeniach do Tetrisa. Zadaniem gracza jest układanie figur tego samego koloru ze spadających kwadratowych bloków. Również autorstwa Mirosława Zielińskiego.


» POBIERZ: Samulos (strona autora)


Magic Bubble:

Kolejna wersja popularnych "kulek". Tym razem firmy Manbolo. Kulki trzeba przestawiać i układać w odpowiednie kombinacje kolorów. Wersja gry działająca na 514-ce to "Smartphone 6, Standard".


» POBIERZ: Magic Bubble (strona autora)

Brak komentarzy: