HP iPAQ 514 Voice Messenger, czyli wg. HP Polska: Komunikator głosowy iPAQ 514, to poręczny, sprytny i... seksowny Smartphone. Wyposażony w wydajny procesor, szklany wytrzymały wyświetlacz qqvga (176x220), komunikację WLAN i Bluetooth, funkcje sterowania głosem, Windows Mobile 6, pakiet Office Mobile i aparat cyfrowy 1.3 M zapewnia samą przyjemność działania każdego dnia. Pracuje oczywiście w dowolnej sieci GSM w Polsce - obsługuje standardy GSM, GPRS i EDGE. Dodatkowo posiada gniazdo mini USB, slot kart Mini SD, preinstalowany Internet Explorer Mobile, JavaBlend, wyszukiwanie w Internecie, obsługę e-mail, odtwarzanie MP3 i wideo... oj możnaby tak jeszcze długo. Zapraszam do bloga, a po szczegóły odsyłam na stronę HP.


czwartek, 8 maja 2008

Raz a dużo, czyli grupowy SMS

Wysyłanie SMS-ów do wielu odbiorców na raz nie jest łatwe w urządzeniach z WM 6 - wymaga bowiem oddzielnego dodawania każdego z odbiorców do listy. Można się "zaklikać " na śmierć próbując wysłać SMS-a do choćby tylko 10 osób na raz.

Z pomocą pośpiesza firma Shubaroo i jej Group SMS (oczywiście darmowy). Aplikacja może być uruchamiana oddzielnie lub też wywoływana bezpośrednio z menu okienka nowej wiadomości. I pozwala po prostu zaznaczyć checkboxy przy wybranych kontaktach, a następnie jednym "kliknięciem" umieszcza zaznaczone kontakty w polu "Do". Jeśli w stacjonarnym Outlooku są już utworzone jakieś kategorie odbiorców, będą one też dostępne (oprócz "wszystkich kontaktów") do wyboru w Group SMS.
Uwaga: obsługuje tylko wiadomości SMS - nie MMS.


Brak komentarzy: