HP iPAQ 514 Voice Messenger, czyli wg. HP Polska: Komunikator głosowy iPAQ 514, to poręczny, sprytny i... seksowny Smartphone. Wyposażony w wydajny procesor, szklany wytrzymały wyświetlacz qqvga (176x220), komunikację WLAN i Bluetooth, funkcje sterowania głosem, Windows Mobile 6, pakiet Office Mobile i aparat cyfrowy 1.3 M zapewnia samą przyjemność działania każdego dnia. Pracuje oczywiście w dowolnej sieci GSM w Polsce - obsługuje standardy GSM, GPRS i EDGE. Dodatkowo posiada gniazdo mini USB, slot kart Mini SD, preinstalowany Internet Explorer Mobile, JavaBlend, wyszukiwanie w Internecie, obsługę e-mail, odtwarzanie MP3 i wideo... oj możnaby tak jeszcze długo. Zapraszam do bloga, a po szczegóły odsyłam na stronę HP.


środa, 7 maja 2008

Numer z kontaktów w wiadomości SMS: Insert Contacts

To co w "normalnych" telefonach jest całkiem proste (np. w nokii polecenie "użyj numer") w systemie Windows Mobile jest strasznie skomplikowane: jak wstawić numer telefonu albo imię czy nazwisko z listy Kontaktów do wiadomości SMS? OldSAP przygotował na szczęście darmową aplikację pozwalającą na wstawianie w prosty sposób informacji z kontaktów do wiadomości SMS.
Po rozpakowaniu plik "insert contacts.exe" trzeba skopiować gdziekolwiek do iPAQa i tam uruchamiać. Najlepiej jest zrobić sobie skrót do aplikacji w Start Menu.

» POBIERZ: Insert Contact (strona autora)

Brak komentarzy: