HP iPAQ 514 Voice Messenger, czyli wg. HP Polska: Komunikator głosowy iPAQ 514, to poręczny, sprytny i... seksowny Smartphone. Wyposażony w wydajny procesor, szklany wytrzymały wyświetlacz qqvga (176x220), komunikację WLAN i Bluetooth, funkcje sterowania głosem, Windows Mobile 6, pakiet Office Mobile i aparat cyfrowy 1.3 M zapewnia samą przyjemność działania każdego dnia. Pracuje oczywiście w dowolnej sieci GSM w Polsce - obsługuje standardy GSM, GPRS i EDGE. Dodatkowo posiada gniazdo mini USB, slot kart Mini SD, preinstalowany Internet Explorer Mobile, JavaBlend, wyszukiwanie w Internecie, obsługę e-mail, odtwarzanie MP3 i wideo... oj możnaby tak jeszcze długo. Zapraszam do bloga, a po szczegóły odsyłam na stronę HP.


wtorek, 12 maja 2009

Duuuuża paczka gier w Java

Czas na kolejną porcję rozrywki. Tym razem dość pokaźną - bo ponad 60 gier. Wszystkie są w Javie, więc należy je uruchamiać z poziomu aplkacji Java (np Esmertec JBed). Aby zainstalować wystarczy wgrać wybrany plik .jar gdzieś na ipaq-a i tam uruchomić.
Gry są podzielone na 2 części: gry "po polsku" (7 gierek) oraz pozostałe (trafiają się i po francusku, rosyjsku...). Wśród nich wszystkich znajdziecie i gry zręcznościowe, i platformówki, i te typowo dla dzieci, i wyścigowe i strategie oraz wiele innych. A z tytułów, które warto wymienić, są m.in. Hugo Evil Mirror 3, Worms 2007 i 2008, Collin McRae Dirt PL, PES PL, The Settlers, Diner Dash2, Icy Tower, FIFA 2009, Lego Bionicle Defender czy Prince of Persia Zero.
Gry są wybrane pod kątem wielkości ekranów 514-tek, a więc tylko te, które teoretycznie pracują w rozdzielczości 176x220. Niektóre z nich sprawdziłem, innych niestety nie, więc nie ma pewności, że wszystkie będą działać poprawnie, choć większość powinna. Gdyby coś było nie tak - piszcie w komentarzach.

» POBIERZ Gry Java PL 176x220 (3 MB)
» POBIERZ Gry Java (nie PL) 176x220 (21 MB)

1 komentarz:

Blogger pisze...

ARE YOU PLAYING FIFA ULTIMATE TEAM?
Then you probably need extra COINS!
Start auto-trading using FUT Millionaire.