HP iPAQ 514 Voice Messenger, czyli wg. HP Polska: Komunikator głosowy iPAQ 514, to poręczny, sprytny i... seksowny Smartphone. Wyposażony w wydajny procesor, szklany wytrzymały wyświetlacz qqvga (176x220), komunikację WLAN i Bluetooth, funkcje sterowania głosem, Windows Mobile 6, pakiet Office Mobile i aparat cyfrowy 1.3 M zapewnia samą przyjemność działania każdego dnia. Pracuje oczywiście w dowolnej sieci GSM w Polsce - obsługuje standardy GSM, GPRS i EDGE. Dodatkowo posiada gniazdo mini USB, slot kart Mini SD, preinstalowany Internet Explorer Mobile, JavaBlend, wyszukiwanie w Internecie, obsługę e-mail, odtwarzanie MP3 i wideo... oj możnaby tak jeszcze długo. Zapraszam do bloga, a po szczegóły odsyłam na stronę HP.


poniedziałek, 11 maja 2009

Wiedzmak, czyli Wiedźmin w javie

He, he, na rosyjskim formu o iPaq 514 (linka podał Gabriel w poście http://514pl.blogspot.com/2009/03/rosyjskie-forum.html) znalazłem grę Wiedźmin w java. Działa bez zastrzezeń na 514-ce. No, może poza jednym - jest po rosyjsku :) 'Wiedzmaka' na szczęście obsługuje się dość prosto (klawisze numeryczne i funkcyjne). Kłopot może być jedynie ze zrozumieniem Menu gry, ale chyba trzeba po prostu spróbować każdej pozycji, obczaić co jest co i można zacząć zabijać potwory. U mnie gierka działała na Esmertec Jbed v20080912.5.1.
Zipa rozpakować, plik jar wgrać w dowolną lokalizację na ipaqu i tam uruchomić - zainstaluje się sam. Uruchamiać z dostępnej w smartphonie aplikacji Java.

» POBIERZ Wiedźmin java (jar)

Brak komentarzy: