HP iPAQ 514 Voice Messenger, czyli wg. HP Polska: Komunikator głosowy iPAQ 514, to poręczny, sprytny i... seksowny Smartphone. Wyposażony w wydajny procesor, szklany wytrzymały wyświetlacz qqvga (176x220), komunikację WLAN i Bluetooth, funkcje sterowania głosem, Windows Mobile 6, pakiet Office Mobile i aparat cyfrowy 1.3 M zapewnia samą przyjemność działania każdego dnia. Pracuje oczywiście w dowolnej sieci GSM w Polsce - obsługuje standardy GSM, GPRS i EDGE. Dodatkowo posiada gniazdo mini USB, slot kart Mini SD, preinstalowany Internet Explorer Mobile, JavaBlend, wyszukiwanie w Internecie, obsługę e-mail, odtwarzanie MP3 i wideo... oj możnaby tak jeszcze długo. Zapraszam do bloga, a po szczegóły odsyłam na stronę HP.


sobota, 28 lutego 2009

Esmertec Jbed (Engine Java) w wersji 20080912.5.1

Nie ma co się za dużo rozpisywać - Esmertec Jbed 20080912.5.1 to kolejna (na dziś - najnowsza) wersja najlepszego engine'u Java na smartphony. Zastępuje preinstalowany w telefonie engine java JBlend i oferuje dużo więcej możliwości oraz wyższą jakość pracy. Niestety ma interfejs angielski, choć nie jest to dużą przeszkodą (właściwie to prawie żadną).
Przed instalacją trzeba odinstalować wersję poprzednią Jbed (jesli była instalowana), a po instalacji powtórnie zainstalować wszelkie aplikacje Java, które były obsługiwane przez poprzednia wersję (jeśli chcemy z nich dalej korzystać).

» POBIERZ Esmertec Jbed 20080912.5.1 SP (plik .rar)

Brak komentarzy: