HP iPAQ 514 Voice Messenger, czyli wg. HP Polska: Komunikator głosowy iPAQ 514, to poręczny, sprytny i... seksowny Smartphone. Wyposażony w wydajny procesor, szklany wytrzymały wyświetlacz qqvga (176x220), komunikację WLAN i Bluetooth, funkcje sterowania głosem, Windows Mobile 6, pakiet Office Mobile i aparat cyfrowy 1.3 M zapewnia samą przyjemność działania każdego dnia. Pracuje oczywiście w dowolnej sieci GSM w Polsce - obsługuje standardy GSM, GPRS i EDGE. Dodatkowo posiada gniazdo mini USB, slot kart Mini SD, preinstalowany Internet Explorer Mobile, JavaBlend, wyszukiwanie w Internecie, obsługę e-mail, odtwarzanie MP3 i wideo... oj możnaby tak jeszcze długo. Zapraszam do bloga, a po szczegóły odsyłam na stronę HP.


piątek, 13 lutego 2009

Traffic Jam - przesuń brykę i rozwiąż puzzle

Lubisz połamać sobie głowę nad rozwiązywaniem puzzli? Traffic Jam może ci to zaoferować: to gra logiczna polegająca na takim przesuwaniu samochodów na planszy, aby ostatecznie małego garbusa przepchnąc na właściwe pole. Choć wydaje się to proste, zaręczam, że takie wcale nie jest :) W grze liczy się nie tylko samo osiągnięcie celu, ale także ilość ruchów potrzebna do rozwiązania puzzli. Grafika jest bardzo prosta, ale ciekawa, a gra umożliwia rozwiązywanie "korka" w 2 trybach widoku: 2D lub 3D. Co kto lubi.
Traffic Jam nie jest oryginalnie przeznaczony do urządzeń z ekranem 176 x 200, ale okazuje się, że działa bez problemu na iPAQ 514.

Aby zainstalować grę pobierz plik Zip, rozpakuj go na PC, podłącz iPAQa i uruchom plik 'tj2spv100_full.exe'

» POBIERZ Traffic Jam 2

Brak komentarzy: