HP iPAQ 514 Voice Messenger, czyli wg. HP Polska: Komunikator głosowy iPAQ 514, to poręczny, sprytny i... seksowny Smartphone. Wyposażony w wydajny procesor, szklany wytrzymały wyświetlacz qqvga (176x220), komunikację WLAN i Bluetooth, funkcje sterowania głosem, Windows Mobile 6, pakiet Office Mobile i aparat cyfrowy 1.3 M zapewnia samą przyjemność działania każdego dnia. Pracuje oczywiście w dowolnej sieci GSM w Polsce - obsługuje standardy GSM, GPRS i EDGE. Dodatkowo posiada gniazdo mini USB, slot kart Mini SD, preinstalowany Internet Explorer Mobile, JavaBlend, wyszukiwanie w Internecie, obsługę e-mail, odtwarzanie MP3 i wideo... oj możnaby tak jeszcze długo. Zapraszam do bloga, a po szczegóły odsyłam na stronę HP.


sobota, 28 lutego 2009

Next Element Deluxe: 50 poziomów więcej

Next Element Deluxe to kolejna propozycja gry logicznej firmy Zielok. Następca Next Element, o którym już pisałem. Gra sparwia dużo frajdy i jest dość wciągająca. Zadaniem gracza jest wyczyszczenie wszystkich pól na planszy przez odpowiednie porusznie się po nich.
Od wersji "zwykłej" Deluxe różni się przede wszystkim znacznie większą ilością poziomów (jest ich tu 80, podczas gdy w Next Element było 30), nową grafiką i elementami dzwiękowymi oraz muzyką.

Pobierając grę należy zwrócić uwagę na odpowiednią rozdzielczość ekranu i wybrać wersję: WM SmartPhone Standard (176x220).

» POBIERZ Next Element Deluxe (strona producenta)

Brak komentarzy: