HP iPAQ 514 Voice Messenger, czyli wg. HP Polska: Komunikator głosowy iPAQ 514, to poręczny, sprytny i... seksowny Smartphone. Wyposażony w wydajny procesor, szklany wytrzymały wyświetlacz qqvga (176x220), komunikację WLAN i Bluetooth, funkcje sterowania głosem, Windows Mobile 6, pakiet Office Mobile i aparat cyfrowy 1.3 M zapewnia samą przyjemność działania każdego dnia. Pracuje oczywiście w dowolnej sieci GSM w Polsce - obsługuje standardy GSM, GPRS i EDGE. Dodatkowo posiada gniazdo mini USB, slot kart Mini SD, preinstalowany Internet Explorer Mobile, JavaBlend, wyszukiwanie w Internecie, obsługę e-mail, odtwarzanie MP3 i wideo... oj możnaby tak jeszcze długo. Zapraszam do bloga, a po szczegóły odsyłam na stronę HP.


sobota, 28 lutego 2009

Need 4 Speed Undercover: szybkość na małym ekraniku

Nie jestem pewny czy jest wielu chętnych do grania w wyścigi samochodowe na tak małych ekranikach jak ekran iPAQ514. Szczególnie, że nie ma też mowy o sterowaniu pojazdami tak, jak jak na pececie czy konsoli i tym samym jest to tylko namiastka emocji przeżywanych na pełnowymiarowym sprzęcie. No ale Need For Speed Undercover to klasyka gatunku, więc postanowiłem się nią z wami podzielić.

Gra chodzi bardzo płynnie, grafika jest na wysokim poziomie, sterowanie proste. Nie potrzeba było podkręcać procesora ani nic z tych rzeczy. W grze, tak jak w oryginale, są do wyboru pojedyncze wyścigi lub kariera, wiele różnych pojazdów i tras wyścigów. Podczas zderzeń działają wibracje :) W sumie duża frajda dla fanów.

» POBIERZ Need For Speed Undercover (plik .cab)

Brak komentarzy: